Harley-Davidson® Bergen
Heiane 6, 5131 NYBORG, NORWAY,
Teamet

Teamet

Erik Rocca

Erik Rocca

General Manager

55392202
erik@hdbergen.no

Ivar Erdal

Ivar Erdal

Sales Manager

55392203
ivar@hdbergen.no

Kenneth Midthun

Kenneth Midthun

Parts & Accessories Manager

55392202
kenneth@hdbergen.no

Erik Liebenberg

Erik Liebenberg

Shop Assistant / Parts & Accessories

55392204
erik.liebenberg@hdbergen.no

Espen Andre Møller

Espen Andre Møller

Shop Assistant / Parts & Accessories

55392204
espen@hdbergen.no

Sjur Bruland

Sjur Bruland

Service Manager

55392207
sjur@hdbergen.no

Frode Iversen

Frode Iversen

Workshop Manager

55392206
frode@hdbergen.no

Svein Tvedt

Svein Tvedt

Technician

55392200
svein@hdbergen.no

Thor Egil Kvale

Thor Egil Kvale

Technician

55392200
thor@hdbergen.no

Stephan Tyssebotn

Stephan Tyssebotn

Harley Owners Group Manager

stephan@hdbergen.no

Arvid Hagen

Arvid Hagen

Webmaster/Admin

arvid@hdbergen.no

Hakan Denkdüven

Hakan Denkdüven

Apprentice

hakan@hdbergen.no

Harley-Davidson gir deg den best mulige kjøreopplevelsen på veien. Vi bruker informasjonskapsler for å gi deg den best mulige opplevelsen på nettsiden vår. Ved å fortsette å være på nettstedet, godtar du våre retningslinjer. Les om våre retningslinjer for bruk av informasjonskapsler her.

OK